Де відпочити і що відвідати в Карелії: природні особливості

Где отдохнуть и что посетить в Карелии

Карелія — республіка, що знаходиться в складі Російської Федерації. Розташована між Балтійським і Білим морем. Карелія межує з Фінською затокою, Онежським і Ладозьким озером. Місцевість назавжди полюбили тисячі туристів з різних країн.

Краса природи Карелії

Карелія — кристальні озера і лісові масиви, водоспади і безкраї простори. Природа республіки не залишає байдужим нікого - це постійне місце паломництва туристів, які цінують екологію. У Карелії багато хто відновлює душевну гармонію, знаходить рівновагу, насолоджуючись величчю і простотою природи, вдихаючи найчистіше повітря, забуваючи про негативні емоції, які тут просто зникають.

Любителів природи особливо приваблює унікальний рівнинний водоспад «Кивач», заповідник «Марціальні води», заснований Петром Першим. Рекомендується відправитися не тільки на острови, а й в міста, села, де збереглися пам'ятки старовини - церковці з дерев'яним різьбленням, наскальні зображення на берегах Білого моря, яким майже 4 000 років. Потрапити в кам'яний лабіринт поблизу селища Кереть. У числі заповідних місць під особливим захистом Карелії заповідник «Костомушскій», національний парк «Паанаярви» і «Водлозерский». Парк «Валаамського архіпелагу» - гордість Росії, природний парк, прекрасний і величний.

Офіційним партнером поїздок в Карелію виступає сайт http://zhyty-razom.org.ua/avtomaty-piramida.html .

Карелія - фактично єдиний подібний заповідник російської архітектури, тут до сих пір зберігаються старовинні обряди і епічна поезія. Святі місця в Карелії - острова Валаам, Соловки, Кижи. Вражають своєю красою, одухотвореністю, живою історією культури.

Чому багато туристів їдуть в Карелію на Новий рік

Новий рік в Карелії - справжня казка, поезія душі, зима у всій величі. Казкові зимові ліси, що тягнуться в неозориму далечінь, засніжені рівнини. Тут проживає карельський Дід Мороз, який готовий прийняти маленьких і дорослих гостей у себе в чумі.

Російська зима в Карелії доповнюється цікавими туристичними програмами. Відпочиваючих чекає традиційна карельська кухня, посиденьки біля багаття, можна відвідати справжню російську лазню, для любителів спортивного відпочинку є унікальна можливість взяти участь в різних зимових забавах, традиційних російських іграх, покататися з гірки і просто пограти в будь-які спортивні зимові ігри.

В країні розвинена туристична база, завдяки чому відпочинок пройде на вищому рівні. Можна вибрати окремий котедж, гостьовий будинок, який відтворює оздоблення типових будинків жителів народів Півночі. Скрізь відчуєте спокій і умиротворення від близькості природи, відчуття єднання з нею.Наші контакти:

potikmaill@gmail.com
Для учасників:
Вікторія Потапова: +380 99 222 22 02, potikmaill@gmail.com

Для медіа:
Іванна Скиба-Якубова, +380 97 222 22 22
Тетяна Ландесман, +380 63 22 22 222