Вчимося жити разом!

Три місяці тому ми з вами зустрічалися на першому національному форумі, присвяченому розвитку мультидисциплінарної допомоги дітям з особливими потребами “Вчимося жити разом”.

Тим, хто пройшов реєстрацію, але не зміг потрапити на форум, ще раз приносимо наші вибачення – ми докладемо максимум зусиль, щоб наступного разу організувати форум таким чином, аби всі зацікавлені змогли відвідати ті чи інші його секції.

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами деякими матеріалами форуму (у тому числі – фото та відео) та презентувати допрацьовану Резолюцію та Рекомендації щодо створення Національної стратегії впровадження мультидисциплінарного підходу до роботи з дітьми з інвалідністю та особливостями психічного і фізичного розвитку та їх родинами.

Підписати резолюцію

Та спочатку – ще раз дякуємо всім вам за небайдужість до особливих дітей та прагнення створити дружнє й відкрите середовище, в якому є місце кожному й кожній!

Окрема величезна подяка нашим чудовим спікерам і спікеркам та модераторам і модераторкам: ваш досвід та енергія дали усім нам натхнення та переконали у тому, що зміни можливі.

Фото з форуму 2017

«2 of 21»

Дякуємо за фото проекту “Накипіло” та Ігору Лептузі.

Деякі з відео,зняті для форуму

Учиться по-особому: истории Яны, Пети и Кати #ВчимосяЖитиРазом. История Пети #ВчимосяЖитиРазом. История Яны #ВчимосяЖитиРазом. История Кати #ВчимосяЖитиРазом: родители особенных детей